Skip to content

Tvorba web stránok & SEO optimalizácia sú nerozlučné dvojičky

Tvorba web stránok je v dnešnej dobe už neoddeliteľnou súčasťou úspešnej a prosperujúcej spoločnosti. Bez kvalitnej web stránky nemáte kvalitný marketing, bez kvalitného marketingu sa o Vás nedozvedia Vaši zákazníci, no a bez zákazníkov, nezarobíte peniaze.

 

Prečo by ste mali investovať do kvalitnej web stránky?

Áno, tvorba web stránok a jej správne nastavenie a pravidelná optimalizácia Vám zarába peniaze. Zoberte si to z jednoduchého príkladu zo života. Známy Vám povie o super firme, ktorá vyrába presne to, čo aktuálne potrebujete…čo urobíte? Presne! Navštívite ich web stránku. Užívateľ web stránky sa na tomto mieste potrebuje dozvedieť čo najviac informácii, aby viedli k tomu najhlavnejšiemu, čo zaujíma každého obchodníka, a to je objednávka. S tým Vám radi pomôžu profesionáli!

Nestačí mi, keď som na sociálnych sieťach?

Sociálne siete sú v dnešnej dobe obrovským elementom v budovaní marketingu, avšak robiť marketing bez webovej stránky je oveľa menej efektívne, ako s výborným webom. Mať webovú stránku je nutnosť pre množstvo nielen firiem, ale aj zákazníkov. Povedzme si príklad, že ste majiteľom firmy čo predáva a montuje garážové brány a potrebujete stále nových klientov klientov. Nemáte webovú stránku, a tak si zapnete reklamy na sociálnych sieťach, prídu Vám nejaké objednávky, no nie je to zrovna terno. V prípade, ak ste tým istým majiteľom, toho istého dodávateľa, no máte web, máte oveľa väčšie možnosti na dosiahnutie Vášho cieľa. Každá reklama na sociálnych sieťach, by mala mať cieľový odkaz, v tomto prípade web. Touto reklamou dosiahnete väčšiu návštevnosť webu, čím dosiahnete vyšší organický dosah. Čo to znamená v praxi? Viac návštevníkov, viac objednávok, viac peňazí! Ďalším veľmi jednoduchým príkladom zo života je vyhľadávanie. Ostaňme pri montáž brán do garáže. Potrebujete garážovú bránu, no nepoznáte žiadneho dodávateľa v okolí? Čo urobíte? Samozrejme si do vyhľadávače zadáte: „garážové brány Bratislava“ (alebo mesto, kde ho potrebujete). Vyhodí Vám desiatky firiem, no Vy si vyberiete toho navrchu, pretože Vaše podvedomie reaguje na túto skutočnosť tak, že čím je vyššie, tým je lepší. Samozrejme je hlavne na tom webová stránka, ktorá prešla efektívnou SEO optimalizáciou. Tu je presne ten rozdiel. Vaši klienti si nebudú hľadať službu na sociálnych sieťach, ale vo vyhľadávačoch, ktoré ich presunú na web stránku. Nebuďte firma bez webu, buďte firma, ktorý ten web má, a prináša mu neustále nových zákazníkov.

 

Prečo si dať robiť web práve u profesionálov?

V dnešnej dobe už mať iba peknú stránku nestačí. Medzi najdôležitejšie parametre patrí najmä jej výkonnosť. Čo si máme pod výkonnosťou predstaviť? Rýchlosť otvorenia webovej stránky je kľúčovým slovom pri našej tvorbe, pretože tá zákazníka od spoločnosti podvedome odradí oveľa skôr ako cena danej služby. Našou prioritou je preto nastavenie webu tak, aby sa web stránka v prehliadači otvorila do 2 sekúnd bez ohľadu na to, cez aký prehliadač či zariadenie Vaši klienti prichádzajú. Nie sme len „tvorcovia web stránok“, ale spoločnosť, ktorá Vám ponúka služby v tvorbe web stránok od A po Z! Ponúkame Vám okrem tvorby web stránok aj celkovú optimalizáciu webu, dosiahnutie prvých priečok vo vyhľadávačoch, pravidelnú starostlivosť o Vašu web stránku či nastavenie a optimalizáciu SEO.

Koľko si mám pripraviť keď chcem dobrý, kvalitný a hlavne zarábajúci web?

Jednotnú cenu pre všetkých klientov je v našom odvetví nemožné určiť, nakoľko ku každému z našich zákazníkov pristupujeme individuálne, keďže sa pohybujú v rôznych odvetviach a majú rozličné požiadavky. Jednému stačí jednostranná web stránka, ktorá má čisto informatívny účel, iný potrebuje „nadupaný“ web, ktorý vystrelí na prvé priečky vo vyhľadávačoch. Všetko záleží od požiadaviek a cieľov klienta, no vždy sa držíme hesla: „Kvalitný a zarábajúci web je základ úspešnej prezentácie firmy!“