Skip to content

Na letisko bez parkovacích poplatkov? Stavte na overené taxi služby, s ktorými už žiaden let nezmeškáte.

Bezstarostná taxislužba je tým najpohodlnejším riešením, ktoré vám ušetrí dlhé chvíle hľadania voľného parkovacieho miesta a okrem toho aj značnú sumu za parkovací lístok. Či sa chystáte odcestovať len s malou príručnou taškou alebo s polovicou šatníka, taxikár sa postará aj o bezpečné umiestnenie všetkej batožiny bez toho, aby obmedzila váš komfort pri cestovaní.

 

Všetky známe letiská v okolí Bratislavy

Taxi v Bratislave nie je obmedzené iba na Letisko Milana Rastislava Štefánika, ale zastrešuje aj ďalšie frekventované letiská v blízkom zahraničí. Všetky starosti spojené s dopravou na letisko tak preberá taxislužba, či už je vaším cieľom viedenské letisko Schwechat, Letisko Václava Havla v Prahe alebo brnianske letisko Tuřany. Flexibilitu taxi služieb v Bratislave podčiarkuje aj ponúkaný zoznam letísk rozšírený o Letisko Franza Josefa Straußa v nemeckom MníchoveMedzinárodné letisko Ferenca Liszta v neďalekej Budapešti. Okrem širokého spektra zmapovaných letísk, je samozrejmosťou, že rovnaká taxislužba vám zabezpečí nielen transfer na letisko, ale aj po prílete zo zahraničia máte istotu odvozu priamo spred budovy letiska.

Koľko by vás stálo parkovanie na jednotlivých letiskách?    

Parkovanie na 8 dní (dovolenka)

Letisko

Lokalita

Cena parkovacieho lístka na 8 dní

Letisko Milana Rastislava Štefánika

Bratislava

99€

Letisko Viedeň – Schwechat

Viedeň

71,92€ – 277,12€

Medzinárodné letisko Ferenca Liszta Budapešť

Budapešť

25,20€ – 98,28€

Letisko Brno – Tuřany

Brno

32,46€

Letisko Franza Josefa Straußa Mníchov

Mníchov

46€ – 159€

Letisko Václava Havla Praha

Praha

65,74€ – 152,17€

 

 

 

 

 

 

 

Parkovanie na 3 dni (predĺžený víkend, služobná cesta)

Letisko

Lokalita

Cena parkovacieho lístka na 3 dní

Letisko Milana Rastislava Štefánika

Bratislava

45€

Letisko Viedeň – Schwechat

Viedeň

37,90€ – 191,92€

Medzinárodné letisko Ferenca Liszta Budapešť

Budapešť

13,86€ – 75,60€

Letisko Brno – Tuřany

Brno

32,46€

Letisko Franza Josefa Straußa Mníchov

Mníchov

30€ – 165€

Letisko Václava Havla Praha

Praha

49,10€  – 89,68€

 

Pri rozmedzí cien výška ceny parkovacieho lístka závisí najmä od vzdialenosti parkoviska od hlavného terminálu, od veľkosti parkovacieho miesta a aj od extra služieb (umytie auta vo Viedni). Taxík vás dovezie priamo pred brány letiska a rovnako tak vás z tohto miesta po prílete vyzdvihne.

Akých povinností sa zbavíte využitím taxi služby na letisko?

  • kúpa diaľničnej známky
  • online rezervácia parkovacieho miesta/ kúpa parkovacieho lístka na mieste
  • šoférska povinnosť (sledovanie dopravných značiek, orientačných tabúľ, rýchlostných obmedzení, množstva paliva v nádrži)
  • zodpovednosť za vedenie vozidla
  • tankovanie paliva
  • použitie GPS navigácie

 

Taxislužba pre všetkých

Taxi na letisko predstavuje bezkonkurenčne najvýhodnejšie riešenie pre jednotlivcov, manželské páry, rodiny s deťmi a Taxi Bratislava zaistí aj bezpečnú prepravu vášho domáceho miláčika, samozrejme, s ohľadom na priestor taxíka. Vo väčšine prípadov je limit stanovený na veľkosť strených plemien – psy, mačky a menšie zvieratá, ktoré je dnes možné spoľahlivo a so zárukou bezpečnosti prepraviť letecky.

Pracovne vyťažení cestujúci, ktorí odlietajú do zahraničia zo služobných dôvodov majú navyše aj ďalšie výhody vyplývajúce z využitia taxi na letisko. Keďže automaticky odpadá šoférska povinnosť, tak cestujúcemu je zabezpečený dostatočný priestor a súkromie na vybavovanie neodkladných pracovných povinností v podobe e-mailov či telefonátov, ktoré by v prípade vlastnej prepravy na letisko nebolo možné zrealizovať. Taxi na Schwechat je najčastejšou požiadavkou Slovákov spomedzi zahraničných letísk, preto existuje možnosť výberu taxislužby špecializovanej na Schwechat, ktorá ponúka pri tomto cieli najvyššiu mieru istoty.

 

Taxislužby kladú dôraz na celkovú spokojnosť klientov bez ohľadu na osobité požiadavky. Taxikári sa pravidelne stretávajú s náročnými cestujúcimi, ktorým však dokážu ponúknuť cestu luxusnou limuzínou a platby v hotovosti už tiež vystriedali platobné terminály v každom taxíku. Vysokú úroveň komfortu vytvárajú pohodlné sedadlá, bohaté priestorové podmienky, deliaca priehradka a po novom aj možnosť online rezervácie taxíka na presný čas.